20-lecie Galerii Muzeum Staszica
26 października 2023

Szanowni Państwo,
.
Z wielką radością zapraszamy Was na uroczyste obchody 20-lecia Galerii MS. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 10.11.2023 r. o godzinie 17:30 w Zespole Szkół Muzycznych przy ul. Młodych 1 w Pile. Następnie o godz. 19:00 przeniesiemy się na wernisaż wystawy, pt. "Kontynuacje" do Galerii MS przy ul. Browarnej 18.
.
Przez ostatnie dwie dekady, nasza galeria była miejscem spotkań artystów, pasjonatów sztuki i miłośników kultury. To także miejsce, gdzie prezentowaliśmy najnowsze trendy i eksperymenty artystyczne. Dzięki Waszemu wsparciu i zainteresowaniu, mogliśmy rozwijać się i promować sztukę współczesną w naszym regionie.
.
Podczas tej wyjątkowej uroczystości, będziemy mieli okazję podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu galerii. Przygotowaliśmy dla Was niezapomniany wieczór pełen sztuki, ciekawych spotkań i inspiracji.
Serdecznie zapraszamy.
.
Projekt dofinansowany ze środków Gminy Piła, we współpracy z Organizacją Ekologiczną i Turystyczną Północnej Wielkopolski "DOLINA NOTECI".

Fotorelacja z 20-lecia Galerii MS