Strona główna  ›  Aktualności  ›  Archiwum  ›  2015

28 sierpnia 2015

Zaproszenie na wystawę pt. "Anastazy B. Wiśniewski - Przystanek na żądanie"

Galeria Muzeum Stanisława Staszica w Pile oraz Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile zapraszają na wystawę monograficzną pt. "Anastazy B. Wiśniewski - Przystanek na żądanie". Kuratorami wystawy są Wojciech Beszterda, Leopold Duszka-Kołcz i Witold Kanicki. Ekspozycja w Galerii BWAiUP w Pile przy ul. Okrzei 9. Wernisaż w piątek 28 sierpnia 2015 r. godz. 19.00. Wstęp wolny.

27 sierpnia 2015

Zaproszenie na wystawę pt. "Anastazy B. Wiśniewski - prywatnie"

Galeria Muzeum Stanisława Staszica w Pile zaprasza na wystawę fotografii pt. "Anastazy B. Wiśniewski - prywatnie". Autorami wystawy są Wojciech Beszterda i Leopold Duszka-Kołcz. Eksponowane zdjęcia pochodzą ze zbiorów autorów oraz innych archiwów prywatnych. Po wernisażu odbędzie się spotkanie z twórcami książki pt. "Przystanek na żądanie - Anastazy B. Wiśniewski". Termin i miejsce wystawy oraz spotkania: czwartek 27 sierpnia 2015 r. godz. 18.00, Galeria Muzeum Staszica, Piła ul. Browarna 18. Wstęp wolny.

16 sierpnia 2015

Komunikat o zmianie miejsca koncertu ON MY WAY

Muzeum Stanisława Staszica w Pile informuje, że niedzielny koncert ON MY WAY w ramach Music Festival & Master Class odbędzie się w Miejskiej Sali Koncertowej przy ul. Dąbrowskiego 8. Godzina rozpoczęcia koncertu pozostaje bez zmian - 21.00. Wstęp wolny.
15 sierpnia 2015

Zaproszenie na koncert ON MY WAY w ramach Music Festival & Master Class

Muzeum Stanisława Staszica w Pile oraz organizatorzy Music Festival & Master Class zapraszają na koncert ON MY WAY. THE CELLO SESSION (jazz / blues & gospel). Wystąpią: Christina Jaccard, Daniel Pezzotti, Dave Ruosch i Andreas Schmid. Termin i miejsce koncertu: niedziela 16 sierpnia 2015 r. godz. 21.00, ogród przy Muzeum Staszica. Koncert w ramach Music Festival & Master Class 2015. Wstęp wolny.

08 sierpnia 2015

Zaproszenie na koncert NEW BONE

Muzeum Stanisława Staszica w Pile zaprasza na koncert grupy New Bone pt. "Follow me". W programie muzyka Bronisława Kapera i Henryka Warsa we współczesnej, jazzowej aranżacji. Wystąpią: Tomasz Kudyk, Bartłomiej Prucnal, Dominik Wania, Maciej Adamczak i Dawid Fortuna. Termin i miejsce koncertu: sobota 8 sierpnia 2015 r. godz. 20.00, ogród przy Muzeum Staszica. Wstęp wolny.

19 lipca 2015

Fotorelacja z koncertu Mirosława Czyżykiewicza

W sobotę 18 lipca br. w ogrodzie przy Muzeum Staszica w Pile wystąpił z recitalem Mirosław Czyżykiewicz. W załączeniu fotorelacja z koncertu (zdjęcia Wojciech Beszterda).

07 lipca 2015

Fotorelacja z koncertu Piotra Machalicy

W sobotę 4 lipca br. w ogrodzie przy Muzeum Stanisława Staszica w Pile wystąpił Piotr Machalica. W załączeniu fotorelacja z koncertu (zdjęcia Wojciech Beszterda).

02 lipca 2015

Zaproszenie do saloniku literackiego na spotkanie pt. "Moje Montenegro"

Muzeum Stanisława Staszica w Pile oraz Stowarzyszenie Open Art zapraszają do saloniku literackiego na spotkanie pt. "Moje Montenegro". W programie poezja polsko-czarnogórska Marzeny Peričič. Śpiew: Dominika Piechota. Recytacja: Agnieszka Podanowska, Dominika Wróbel i Ewelina Wyrzykowska. Termin i miejsce spotkania: czwartek 2 lipca 2015 r. godz. 18.30, Piła, ul. Browarna 18. Wstęp wolny.

20 maja 2015

Fotorelacja z recitalu Janusza Radka podczas Nocy Muzeów

Podczas tegorocznej edycji Nocy Muzeów 16 maja 2015 w ogrodzie przy Muzeum Stanisława Staszica w Pile wystąpił z recitalem Janusz Radek (Tomasz Filipczak przy fortepianie). W załączeniu fotorelacja z koncertu (autorzy zdjęć: Wojciech Beszterda i Piotr Spek).

16 maja 2015

Noc Muzeów 2015 w Muzeum Stanisława Staszica

Muzeum Stanisława Staszica w Pile zaprasza na Noc Muzeów 2015 w sobotę 16 maja br. od godz. 16.30 do godz. 01.00. W programie zwiedzanie wystaw, spotkanie z rzeźbiarzem Adamem Myjakiem, wykłady, koncert. Szczegóły w załączniku.