Więcej w tym dziale

,,Muzyczne dziedzictwo dawnej Wielkopolski" Wykład online 16 grudnia 2020 r., godz. 17:00
11 grudnia 2020

Zapraszamy na wykład prof. UAM dr hab. Alina Mądry ,,Muzyczne dziedzictwo dawnej Wielkopolski" Wykład online 16 grudnia 2020 r., godz. 17:00, należy kliknąć w link https://us02web.zoom.us/j/82223853477... i dołączyć do spotkania.

 

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKÓW SPOTKANIA

Szanowni Państwo!
Poniżej krótka instrukcja jak dołączyć do spotkania, które odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom.
Prosimy o sprawdzenie czy w wiadomości od organizatora spotkania otrzymali Państwo następujące informacje:
-link do spotkania
-Meeting ID
-Passcode
Aby wziąć udział w spotkaniu potrzebny będzie laptop lub komputer stacjonarny ze stabilnym dostępem do Internetu. W spotkaniu można wziąć udział także za pośrednictwem telefonu komórkowego, ale dla Państwa komfortu polecamy użyć komputera. Państwa urządzenie powinno posiadać sprawny głośnik lub zestaw słuchawkowy. W spotkaniu można wziąć udział albo uprzednio instalując na komputerze oprogramowanie ZOOM, które można pobrać z tej strony: https://zoom.us/download lub za pośrednictwem
przeglądarki, bez konieczności instalacji oprogramowania (https://zoom.us/join).
Jak dołączyć do spotkania ZOOM?
1. Kliknij w link przesłany w wiadomości mailowej. Następnie przeniesie Cię do przeglądarki internetowej, i otrzymasz takie zapytanie, więc klikasz w „Otwórz Zoom”.
2.Wpisz swoje imię i nazwisko.
3. (Tylko za pierwszym razem) Kliknij „I Agree” z warunkami.
4. Kliknij „Join with Computer Audio”, aby podłączyć mikrofon.
5. Jeśli będziesz chciał zalogować się do spotkania Zoom wcześniej, zanim rozpocznie się transmisja, zobaczysz poniższy ekran (w czasie wyświetlania tego ekranu trzeba poczekać na zezwolenie dołączenia, które wydaje Host czyli osoba prowadząca dane spotkanie. Czasem dzieje się to szybko i nie zdążymy przetestować mikrofonu. Czasem czeka się dłużej, bo Host nie zauważył, że próbujemy dołączyć...). Jeśli więc czekasz, to możesz wtedy przetestować swoje audio:
6. Gdy spotkanie / transmisja Zoom będzie już działać, to jednokrotnie otrzymasz poniższe zapytanie „Czy zgadzasz się z warunkami usługi i polityką prywatności”. Kliknij w „I Agree”.

7. Teraz jednokrotnie musisz zezwolić aplikacji Zoom na dostęp do mikrofonu, kamery i miejsca do przechowywania. Kliknij „Got it”.

Muzeum Stanisława Staszica w Pile
ul. Browarna 18, 64-920 Piła
tel. 67 213 15 67, kom. +48 798898001
biuro@muzeumstaszica.pl

Projekt i realizacja MYKK